Ana sayfa

Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Dongguan Zhisheng(Lihong) Purification Technology Co., Ltd. is specialized in manufacturing air purification equipments for clean room, various sole cleaning machines and boot washer, various air filters and HVAC equipment and accessories, since from 1997 year. Dongguan Zhisheng (Lihong ification Arıtma Technology Co, Ltd 1997 yılından bu yana temiz oda, çeşitli tek temizleme makineleri ve çizme yıkayıcı, çeşitli hava filtreleri ve HVAC ekipman ve aksesuarları için hava arıtma ekipmanları üretiminde uzmanlaşmıştır. We manufacture our products strictly in accordance with state standards. Ürünlerimizi kesinlikle devlet standartlarına uygun olarak üretmekteyiz. With the top-graded product quality in the industry, our company enjoys great reputation among the customers all over the country. Sektöründe birinci sınıf ürün kalitesi ile firmamız, ülkenin her yerinden müşteriler arasında büyük bir üne sahiptir. Our products are also exported to Europe, North America, Middle East, Southeast Asia and other countries. Ürünlerimiz ayrıca Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.

 

Air purification equipment include air shower, clean bench, FFU,pass box, pass box with air shower, clean booth etc. Air filters include primary, medium, HEPA filter, Replacement filter for Projector and Air Purifier. Hava arıtma ekipmanları hava duşu, temiz tezgah, FFU, geçiş kutusu, hava duşlu geçiş kutusu, temiz kabin vb. İçerir. Hava filtreleri birincil, orta, HEPA filtre, Projektör ve Hava Temizleyici için yedek filtre içerir. Our HEPA filter has passed the tests of National Center of Quality Supervision and Inspection and Testing for Air Conditioning equipment. HEPA filtremiz, Klima ekipmanı için Ulusal Kalite Kontrol ve Muayene ve Test Merkezi testlerini geçti. The purifying equipment are in conformity with GB5007-2001 Design Code of Cleaning workshop. Arındırma ekipmanı, GB5007-2001 Tasarım Temizleme Kodu atölyesi ile uyumludur. Our wide range of air purifying product will surely satisfy different engineering requirements of different purifying grades. Geniş hava temizleme ürün yelpazemiz, farklı arıtma sınıflarının farklı mühendislik gereksinimlerini kesinlikle karşılayacaktır.

 

Ayrıca ayakkabı tabanı temizleme makineleri, El yıkama istasyonları, çizme yıkayıcılar, yıkama tankları ve hijyen istasyonu makineleri tedarik ediyoruz.

 

HVAC products include air diffuser, air grille, air louver, air damper, pressure damper, Sound absorber and other accessory parts for air-conditioners. HVAC ürünleri hava difüzörü, hava ızgarası, hava panjuru, hava damperi, basınç damperi, Ses emici ve klimalar için diğer aksesuar parçalarını içerir. They are widely applied in many large-scale projects and win consistent high praise of our customers because of the superior quality and delicate crafts Birçok büyük ölçekli projede yaygın olarak uygulanmaktadır ve üstün kalite ve hassas el sanatları nedeniyle müşterilerimizin sürekli yüksek övgü kazanmaktadırlar.

 

Biz dağıtım odası, dinamik geçiş kutusu, Hastane için elektrikli sürgülü kapı ve salıncak kapı, Laminer akış hava tedarik tavan, ilaç dolabı, talimat kabini, Yıkama el lavabo, Sıvı kristal ışık ve benzeri gibi eczane ve hastane için yeni ürünler geliştirmek.

 

Adhering to the operation tenet of Honesty Service and Pursue Perfection, our skillful and high quality employees will produce the best and most reliable products with advanced processing equipment and excellent materials. Dürüstlük Hizmeti ve Takip Mükemmeliyeti çalışma ilkesine bağlı kalarak, yetenekli ve kaliteli çalışanlarımız, gelişmiş işleme ekipmanları ve mükemmel malzemelerle en iyi ve en güvenilir ürünleri üretecektir. Comprehensive and prefect after-sales services will be available to customers. Kapsamlı ve vali satış sonrası hizmetler müşterilere sunulacaktır. We are committed to provide the best products and comprehensive services to all customers. Tüm müşterilere en iyi ürünleri ve kapsamlı hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Lasing kesme makinesi, Bükme makinesi, Delme makinesi var, bu yeni makineler makineler için iyi görünümlü ve üstün kalite sağlar.

 

Çalışanlarımız kaynakta 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve makinenin kalitesinden emin olmak için iyi becerilere sahiptirler.

 

Ayrıca, biz Ar-Ge ekibi var, biz tasarım ve yeni ürün geliştirmek için 5 mühendis var ve makinelerin teknik sorunları selove.

 

 

Web siteleri: www.cleanroom-airshower.com

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1997 yılında: 1997 yılında Dongguan'daki ilk fabrikayı inşa ettik, hava difüzörleri, hava ızgaraları ve hava damperi üretmeye başladık.

 

2000 Yılında, biz hava duş, diğer temiz oda ekipmanları ve hava filtreleri ürün başlar.

 

2009 Yılında, Zhisheng Arıtma Technology Co, Limited Hongkong inşa edilmiştir, ve biz diğer ülkelere ürün ihraç etmeye başladı.

 

2010 Yılında, HEPA filtrelerinin üçüncü taraf sertifikasını yapıyoruz.

 

2011 yılında, HEPA filtrelerini test etmek için test odası yapıyoruz.

 

2013 yılında, Sole temizleme makinesi, çizme yıkayıcı, hijyen istasyonu makineleri yapmaya başlıyoruz.

 

2015 yılında, laminer akışlı hava tedarik tavanı, İlaç dolapları, İlaç Dolapları ve diğerleri gibi hastane makinelerini üretmeye başladık.

 

2016 Yılında, temiz oda ekipmanlarının kaliteli olduğundan emin olmak için Lase kesme makinesi ve dijital bükme makinesi ekledik.

 

2017 Yılında, biz yeni bir şirket kurmak, Dongguan Lihong Arıtma Teknolojisi Co, Ltd.

 

 

2019 yılında Vietnam'da ofisimiz var.

 

 

1997'den itibaren hava difüzörü, hava ızgaraları ve hava damperi üretimine başladık.

 

 

2000 yılından itibaren temiz oda için hava duşu, FFU, temiz tezgah, geçiş kutusu, diğer arıtma makineleri ve hava filtreleri üretmek için çalıştık.

 

2015'ten itibaren tek temizleme makinesi ve hyigene istasyon makinesi sağlıyoruz.

 

2015 yılında hostipal için hava temizleme denklemleri sunuyoruz.

 

 

 

Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd. Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd. Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd. Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd. Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Zhisheng'e

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 1500000-2500000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Zhisheng Purification Technology Co., Ltd. Sertifikalar