Mesaj gönder
Ürünler
Fabrika turu
Evde >

DONGGUAN LIHONG CLEANROOM CO., LTD Fabrika turu

DONGGUAN LIHONG CLEANROOM CO., LTD

Temiz ve Taze Hava, Temiz oda ekipmanlarının en iyi üreticisi olmak için

DONGGUAN LIHONG CLEANROOM CO., LTD
DONGGUAN LIHONG CLEANROOM CO., LTD Fabrika
DONGGUAN LIHONG CLEANROOM CO., LTD Zhisheng fabrikası picutre
DONGGUAN LIHONG CLEANROOM CO., LTD Zhisheng fabrika resmi
DONGGUAN LIHONG CLEANROOM CO., LTD Zhisheng fabrikası-3
DONGGUAN LIHONG CLEANROOM CO., LTD Şirket ofis
Detay Bilgi
Ana Pazar:
Kuzey Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Afrika , Okyanusya
İşletme Türü:
Üretici , Dağıtıcı/toptancı , İhracatçı , Satıcı
Markalar:
Zhisheng'e
Çalışan sayısı:
50~100
Yıllık Satış:
1500000-2500000
Kurulduğu Yıl:
2003
İhracat c.c:
60% - 70%
Ayrıntılı açıklama

Dongguan Zhisheng (Lihong) Temizlik Teknolojisi Şirketi 1997 yılında kurulmuştur. Temiz oda ekipmanları üretimi konusunda uzmanlaşmışız.Geçiş Kutusu, Temizleme Benchi, Laminar Flow dolabı, temizlik kabin, çeşitli taban temizleme makineleri ve ayakkabı yıkama makinesi, HEPA filtreleri, ince filtreler, V tipi filtreler, orta filtreler,cep filtreleri ve ön filtreler ve diğer filtreler, ve HVAC hava difüzörleri, hava ızgaraları ve ses kontrolü damperleri.

 

Ürünlerimizi devlet standartlarına sıkı sıkıya uyarak üretiriz. Endüstrideki en yüksek kaliteli ürünlerle şirketimiz tüm ülkedeki müşteriler arasında büyük bir üne sahiptir.Ürünlerimiz Avrupa'ya da ihraç ediliyor., Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülkeler.

 

Temiz oda ekipmanları arasında hava duşu, temiz bank, FFU, pas kutusu, hava duşu olan pas kutusu, temiz kabine vb. vardır.

 

Hava filtreleri arasında birincil, orta, HEPA filtresi, Projector için yedek filtresi ve Hava Temizleyicisi vardır.

 

HEPA filtremiz, Milli Kalite Denetim ve Denetim Merkezi'nin testlerini geçti.

 

Temizleme ekipmanları GB5007-2001 Temizlik Atölyesi Tasarım Kodu'na uygun.Bizim geniş yel temizleme ürünleri kesinlikle farklı temizleme dereceleri farklı mühendislik gereksinimlerini karşılayacaktır.

 

Ayrıca ayakkabı tabanı temizleme makineleri, el yıkama istasyonları, ayakkabı yıkama makineleri, yıkama tankları ve hijyen istasyonu makineleri ve temiz odalar ve gıda fabrikaları için paslanmaz çelik ürünleri tedarik ediyoruz.

 

HVAC ürünleri, hava difüzyonu, hava ızgarası, hava perdesini, hava damperini, basınç damperini, ses emici ve klimalar için diğer aksesuar parçalarını içerir.Birçok büyük ölçekli projelerde yaygın olarak uygulanıyor ve üst düzey kalite ve hassas zanaat nedeniyle müşterilerimizin sürekli yüksek övgülerini kazanıyorlar.

 

Eczacılık ve hastane için yeni ürünler geliştiriyoruz, tıpkı dağıtım odası, dinamik geçiş kutusu, hastane için elektrikli kaydırma kapısı ve salıncak kapısı, Laminar akış hava kaynağı tavanı, ilaç dolabı,Komut dolabı.El lavaboyu, sıvı kristal ışığı ve benzeri şeyler.

 

Dürüst Hizmet ve Mükemmeliyet peşinde koşma prensibine bağlı olarak,yetenekli ve yüksek kaliteli çalışanlarımız gelişmiş işleme ekipmanları ve mükemmel malzemelerle en iyi ve en güvenilir ürünleri üretecekler.Tüm müşterilere en iyi ürünleri ve kapsamlı hizmetleri sunmaya kararlıyız.

 

Lazer kesme makinemiz, bükme makinemiz, yumruklama makinemiz var, bu yeni makineler makinelerin iyi görünmesini ve üstün kalitesini sağlar.

 

İşçilerimiz kaynakta 10 yıldan fazla deneyimlidir ve makinenin kalitesini sağlamak için iyi becerilere sahiptir.

 

Ayrıca, yeni ürünü tasarlamak ve geliştirmek için 5 mühendisimiz ve makinelerin teknik sorunlarını çözmek için bir Ar-Ge ekibimiz var.

 

 

Web siteleri: www.cleanroom-airshower.com

 

Email: sales@cleanroom-airshower.com; sales-guo@zsfilters.com

 

Whatsapp ((wechat): 86-13712072567

 

 

Production Line

Üretim süremiz 15-30 gündür. Neden bu kadar hızlı?

 

İlk neden, üretim departmanımızın 50'den fazla kişiye ve ayrıca profesyonel mühendislere sahip olmasıdır.

 

İkinci neden, iki mükemmel tasarımcımız var.

 

 

 

 

 

 

 

 

R&D
Şirkette 5 - 10 Kişi AR-GE Mühendisi (ler) vardır.

Site Haritası |  Gizlilik Politikası | Çin iyi. Kalite Temiz Oda Hava Duşu Tedarikçi. Telif hakkı © 2016-2024 cleanroom-airshower.com . Tüm Hakları saklıdır.